Whatsapp üzerinden mesaj göndermek için tıklayınız

Arcity Melek Yatırım Danışmanlığı olarak görevimiz, risk ve büyüme potansiyeli içeren projelere sahip ancak finansman ihtiyacı olan girişimcilere, sermaye sağlamak, yatırım yapmak ve tecrübelerimizi aktararak istedikleri hedeflere ulaşmasında tüm desteği sağlamaktır.

Rolümüzü biraz detaylı anlatmak istersek daha önce hiç uygulanmamış bir fikriniz var ya da hayata geçmiş bir projeye yeni bir bakış açısı katarak değerlendirmek istiyorsunuz. Fikrinizin yol haritasını çıkarttınız, sunumunuz hazır. Projenize inanıyor ve başarısız olacağına dair tek bir şüphe duymuyorsunuz. Tek eksiğiniz ise size finansal destek sağlayacak birilerini bulmak. Başka bir ifadeyle, girişiminizi değerlendirip ona kaynak sağlayacak bir yatırımcı arıyorsunuz. Bu noktada biz (melek yatırımcı) devreye giriyoruz. Melek Yatırımcı olarak henüz yolun başında olan (Start-up) iş fırsatına yatırım yaparak işletmelerin büyümeleri veya gelişmeleri için sermaye sağlıyoruz. Başka bir ifadeyle yüksek risk ve yüksek büyüme potansiyeli içeren firmalara, kuruluşlarının çok erken bir döneminde yatırım yaparak özel bir destek sağlamaktayız.

Yaptığımız yatırım miktarıyla doğru orantılı olarak girişimden hisse almakla birlikte genelde bireysel destek ve danışmanlıkta sunmaktayız. Finansal faktörlerin yanı sıra; ekonomik, sosyal ve kişisel sebepler de yatırım kararlarını etkiler. Karar alma sürecine iç görülerini eklemekte sakınca görmeyerek bu yatırımdan çıkış yapana kadar girişimin bir parçası olmayı tercih ediyoruz.

Arcity Melek Yatırım olarak, iş modeli ve / veya ürünüyle müşteri / kullanıcılarına değer sunmayı hedefleyen ve buna paralel olarak belli bir satış cirosuna veya müşteri/kullanıcı sayısına ulaşma odaklı, yenilikçi girişimlere yatırım yapıyoruz.

Yatırım sürecimizde girişiminizin büyüme potansiyeli ve stratejisi, iş modelinin ölçeklenebilirliği, yönetim takımının kalitesi, kapasitesi ve olası "çıkış" stratejilerinin yanı sıra Ürününüzün, yenilikçiliği, rekabet avantajına sahip olup olmadığı ve hitap ettiği pazarın büyüklüğü değerlendirilir.

Ekibimiz

Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz

0324 502 00 00
0552 902 00 00